Darmowa dostawa od 199,00 PLN
Wysyłka w 24H
Zwrot do 60 dni
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Wieczór kawalerski: jak spędzić legendarne pożegnanie wolności?

Kiedy najważniejszy dzień w życiu zbliża się wielkimi krokami i ustaliłeś z drugą połówką wszystkie kwestie przyjęcia weselnego przyszedł czas na organizację wieczoru kawalerskiego! Jak zorganizować imprezę w męskim gronie aby była niezapomniana a zarazem oryginalna? Oto kilka podstawowych wskazówek, dzięki którym odpowiednio zaplanujesz ten dzień.

Przeczytasz w 4 min
Odzyskaj formę po zimie

Wiosna to najlepszy czas aby powrócić do formy sprzed zimy. Zimowe miesiące zdecydowanie nie sprzyjają utrzymaniu kondycji. Zasypane chodniki utrudniają uprawianie sportu na powietrzu takie jak bieganie czy jazda rowerem. Dodatkowa warstwa ochronna po zimie zapewne nikogo nie dziwi. Wiosna to czas odrodzenia, warto wykorzystać świeży przypływ energii na rozruszanie po zimie. Zobacz jak wrócić do formy po zimie.

Przeczytasz w 3 min
Dzień kobiet – jak zrozumieć kobietę 5 praktycznych wskazówek

Jeżeli padłeś ofiarą wszechobecnie panującego stereotypu, że Mężczyźni są z Marsa a Kobiety z Wenus i uważasz, że nigdy nie będziesz w stanie zrozumieć kobiet – jesteś w błędzie. Skończ powtarzać puste frazesy przekazywane przez osoby, które mało wiedzą o życiu i relacjach damsko męskich. Dzień Kobiet to świetna okazja aby spróbować zrozumieć swoją partnerkę. Poniżej kilka wskazówek, które ułatwią Ci zrozumienie siebie nawzajem.

Przeczytasz w 5 min
Jaki ojciec taki syn – cechy, które powinieneś przekazać swojemu synowi

Relacja między ojcem a synem to coś wyjątkowego. Już od najmłodszych lat mali chłopcy chcą naśladować swoich ojców, którzy są dla nich wyznacznikiem męskości, siły i życiowych wartości. Więź ojca z synem jest tworzona przez działanie i zainteresowanie a nie samą obecność w życiu dziecka. Mali chłopcy, którzy doświadczyli ojcowskiego zaangażowania w ich wychowanie mają jasno określony system męskich wartości, którymi powinni kierować się w życiu.

Przeczytasz w 5 min
Dzień singla – znajdź czas tylko dla siebie

Dzień singla obchodzony 15 lutego tuż po walentynkach to pomysł, który jest kultywowany na świecie od 2005 roku. W przeciwieństwie do obchodzonych 14 lutego walentynek przepełnionych miłością i podkreślających radość z życia w parze – Dzień Singla ma na celu pokazanie, że życie w pojedynkę nie jest wcale gorsze i pozwala cieszyć się ze swojej niezależności. Życie w pojedynkę to według badań świadomy wybór wielu osób ceniących sobie swój własny spokój i harmonię, pochłoniętych karierą i korzystaniem z życia. Czy bycie singlem oznacza samotność? Jakie plusy płyną z bycia singlem? Poniżej kilka propozycji na spędzenie Dnia Singla.

Przeczytasz w 4 min
6 sposobów by odjąć sobie lat

Czas płynie nieubłaganie a oznaki upływu czasu najlepiej odzwierciedla nasz wygląd zewnętrzny. Pierwsze zmarszczki mimiczne, niechciane siwe włosy i spadek kondycji skóry to oznaki starzenia. Większość zmian wynika z ogólnych zaniedbań codziennej pielęgnacji. Jak zadbać o siebie w młodym wieku aby wyglądać dobrze wraz z upływem lat? Poniżej kilka wskazówek, dzięki którym będziesz długo cieszył się doskonałym wyglądem.

Przeczytasz w 5 min
Jak spędzić walentynki – 7 pomysłów na dzień zakochanych

Walentynki tuż tuż, a Ty nadal nie masz pomysłu jak spędzić 14 lutego z najważniejszą dla Ciebie osobą. Uczucia najlepiej wyraża się czynami. Jak spędzić ten czas aby był niezapomniany, wyjątkowy i przepełniony miłością. Przybywamy z propozycją pomysłów na spędzenie Walentynek.

Przeczytasz w 5 min
Męskie cechy, dzięki którym zaplusujesz – czyli jakich mężczyzn chcą kobiety

Co powoduje, że mężczyzna w oczach kobiety jest naprawdę atrakcyjny? Czy jest to wygląd zewnętrzny, sposób wypowiadania się, pewność siebie, to czym zajmuje się na co dzień a może pasje jakie posiada? Odpowiedzi może być wiele, jednak jest kilka cech, dzięki którym zwrócisz uwagę kobiety. Zamiast kierować się stereotypami, że kobiety pragną wyłącznie wysokich, przystojnych mężczyzn z wyrzeźbionym ciałem niczym z obrazka, sześciocyfrowym stanem konta i szybkim autem – zobacz jakie cechy (osobowości) u mężczyzn wpływają na ich atrakcyjność.

Przeczytasz w 6 min
Jak spędzić sylwester 2021 w domu

Obecna sytuacja w kraju ze względu na wprowadzenie nowych restrykcji sprawia, że większość z nas spędzi Sylwestra w domu. Podpowiadamy jak uczcić ten dzień w domowym zaciszu. Oto kilka propozycji na spędzenie Sylwestra w domu.

Przeczytasz w 5 min
pixel