Darmowa dostawa od 199,00 PLN
Wysyłka w 24H
Zwrot do 60 dni
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Prace, które można wykonywać w wakacje

Wakacyjna laba nie musi być czasem bezczynności – wolny czas można wykorzystać na wiele różnych sposobów. W wakacje można popracować nad kondycją fizyczną, zająć się swoim hobby lub podjąć pracę i zarobić nieco pieniędzy na wymarzony wyjazd lub nowe ciuchy. Nie ma jednak co liczyć, że na dwa czy trzy miesiące znajdziemy dla siebie wysokie stanowisko w wielkiej firmie – pozostaje zatem rozdawanie ulotek lub… No właśnie? Jakie jeszcze prace sezonowe warto jeszcze brać pod uwagę?

Przeczytasz w 4 min
Kilka pomysłów na ubraniowy prezent na dzień dziecka

Znalezienie dobrego prezentu na Dzień Dziecka nie jest zadaniem łatwym – maluchowi kupić można kolejną zabawkę, ciekawą książeczkę, nowy gadgety lub… ubrania. W tym momencie większość Czytelników złapie się za głowę. Przecież powszechnie wiadomo, że dzieci nie cieszą się z ubrań i trudno o mniej udany prezent.

Przeczytasz w 4 min
Jak się ubierać w bardzo gorące dni?

Gdy słupek rtęci w termometrze zaczyna szybko rosnąć, często nie wiadomo jak się ubrać. Letnie słońce potrafi dosłownie i w przenośni dopiec, a wszyscy w pośpiechu wykonują szybki remanent garderoby, w poszukiwaniu ubrań, które pomogą przetrwać bardzo gorące dni. Pamiętając o dosłownie kilku najważniejszych zasadach można zapewnić sobie jednak nieco komfortu w czasie upałów i nie rezygnować przy tym z modnych i oryginalnych ciuchów.

Przeczytasz w 4 min
Jak się szyje marynarki i jakie są ich rodzaje?

Męska marynarka to zdecydowanie jeden z najbardziej eleganckich elementów garderoby każdego prawdziwego miłośnika dobrego stylu. Znalezienie odpowiedniego modelu nie jest wcale zadaniem łatwym – rodzajów jest wiele, a sposób szycia i fason znacząco wpływają na to, czy w efekcie będzie dobrze leżeć. To właśnie najważniejszy powód, dla którego warto przed zakupem dowiedzieć się co nieco na temat tego, jak szyte są marynarki i jakie modele znaleźć możemy w sprzedaży.

Przeczytasz w 4 min
pixel