Darmowa dostawa od 199,00 PLN
Wysyłka w 24H
Zwrot do 60 dni
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
LifestyleLudzie i Relacje

Męskie cechy, dzięki którym zaplusujesz – czyli jakich mężczyzn chcą kobiety

2021-01-19
|
Męskie cechy, dzięki którym zaplusujesz – czyli jakich mężczyzn chcą kobiety

  Co powoduje, że mężczyzna w oczach kobiety jest naprawdę atrakcyjny? Czy jest to wygląd zewnętrzny, sposób wypowiadania się, pewność siebie, to czym zajmuje się na co dzień a może pasje jakie posiada? Odpowiedzi może być wiele, jednak jest kilka cech, dzięki którym zwrócisz uwagę kobiety. Zamiast kierować się stereotypami, że kobiety pragną wyłącznie wysokich, przystojnych mężczyzn z wyrzeźbionym ciałem niczym z obrazka, sześciocyfrowym stanem konta i szybkim autem – zobacz jakie cechy (osobowości) u mężczyzn wpływają na ich atrakcyjność.

  POCZUCIE HUMORU

  Kobiety uwielbiają mężczyzn, który posiadają poczucie humoru, są pozytywnie nastrojeni do otoczenia i otwarci. Dobry dowcip oraz umiejętność gier słownych i docinek z przekąsem to ważne cechy. Pamiętaj, że w ramach poczucia humoru mieści się też dystans do siebie i umiejętność przyjmowania żartów na swój temat. Kobiety lepiej czują się w towarzystwie uśmiechniętych mężczyzn, a nie ciągle narzekających na otoczenie i niepowodzenia.

  PEWNOŚĆ SIEBIE I STANOWCZOŚĆ

  Pewność siebie wiąże się ze świadomością własnej wartości. Mężczyźni o sprecyzowanych celach i planach na życie, spełniający się w życiu są bardziej pewni siebie. Nie należy mylić pewności siebie z byciem wszechwiedzącym i aroganckim “samcem Alfa”, który jest raczej zapatrzony w siebie, uważa się za kogoś ponad wszystkimi często nie wykazując szacunku dla innych. Osoba pewna siebie wciąż się rozwija i wierzy w swoje umiejętności i zdolności. Nawet gdy na horyzoncie pojawiają się problemy sięga po swoje. Kobieta lubi kiedy facet wie czego chce i są stanowczy w swoich działaniach. Niezdecydowanie i brak umiejętności podejmowania decyzji są odpychające a mężczyzna traci przy tym na atrakcyjności. Ponadto pewność siebie na różnych płaszczyznach życia wzbudza poczucie bezpieczeństwa kobiety przy mężczyźnie.

  DOBRE MANIERY

  Wydaje się, że podanie płaszcza czy przepuszczenie kobiety pierwszej w progu drzwi to tak niewiele a jednak nie każdy mężczyzna posiada dobre maniery. Kobietom podobają się szarmanccy mężczyźni. Otworzenie (otwarcie) drzwi do auta, podsunięcie krzesła w restauracji, odprowadzenie do domu, okrycie swoją marynarką kiedy jest chłodno, czy odpowiednie przedstawienie partnerki znajomym – to drobne gesty świadczące o dobrym wychowaniu, dzięki którym zdobędziesz serce partnerki.

  UMIEJĘTNOŚĆ SŁUCHANIA

  Cecha, której grozi wyginięcie? Spraw by tak nie było. Wiele osób skupia się jedynie na wygłoszeniu swojego zdania nie zwracając uwagi co ma do powiedzenia druga strona. Odłóż na chwilę swoje ego i wsłuchaj w potrzeby partnerki. Ułatwi to lepsze poznanie i lepsze zrozumienie siebie nawzajem oraz zacieśni znajomość. Jeżeli jesteś uważnym słuchaczem i wykażesz zainteresowanie swojej partnerce będzie miała ona poczucie, że jest ważna i zwracasz uwagę na jej problemy i rozterki.

  SZACUNEK

  Jak nie wyjść przed kobietą na typowego buca, który nie szanuje kobiet? Odpowiedź jest prosta – odłóż na chwilę na bok własne ego, pokaż jej że zasługuje na uwagę, szczerość i szacunek. Nie ignoruj jej potrzeb. Mężczyzna szanujący kobiety powinien być przede wszystkim empatyczny. Zdejmij maskę typowego “macho”. To, że urodziłeś się mężczyzną nie oznacza, że musisz być gruboskórny. Wrażliwość nie jest przypisana tylko dla kobiet.

  PASJE I UMIEJĘTNOŚCI

  Kobiety uwielbiają mężczyzn z pasją, którzy nie znoszą rutyny i lubią urozmaicać swój czas. Jeszcze lepiej gdy mężczyzna będzie chciał zarazić niektórymi pasjami swoją partnerkę np. podróżowaniem. Osoby z pasjami posiadają w życiu cel i dokładnie wiedzą co chcą osiągnąć w życiu. Ludzie z pasjami są o wiele bardziej interesujący i mają coś do przekazania.

  DBANIE O WYGLĄD

  Oczywiście wygląd ma znaczenie!. Nie chodzi tu o to jaki się urodziłeś ale o to jak dbasz o swój wygląd. Jeżeli nie dbasz o to czy Twoja odzież jest świeża i chodzisz w wymiętej koszulce to nie licz na powodzenie. Garderoba, której nie wymieniałeś od lat, zniszczona i wygnieciona odzież nie zrobi pozytywnego wrażenia na kobiecie. Jednak dbanie o wygląd to nie tylko strój. Zwróć uwagę na paznokcie, aby zawsze były czyste i przycięte, zadbaj o włosy, świeży oddech, czyste buty i o ładny zapach perfum. Kobieta z pewnością szybko wychwyci takie drobiazgi!

  Pokaż więcej wpisów z Styczeń 2021
  pixel