Darmowa dostawa od 199,00 PLN
Wysyłka w 24H
Zwrot do 60 dni
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Zegarek – czyli niezbędnik mężczyzny, jak dobrać do niego resztę stylizacji

Rośnie świadomość mężczyzn na tematy modowe. Coraz mocniej interesują się oni zagadnieniami z tego świata, zwracając większą uwagę na wybierane stylizację. Świadczyć może o tym zmieniająca się rola zegarka w ubiorze – wcześniej jego noszenie miało bardziej praktyczny charakter, obecnie staje się on niezastąpionym dodatkiem każdego mężczyzny. Nie jest jednak łatwo dobrać zegarek do konkretnej okazji i stroju – w artykule podpowiadamy, jak to zrobić.

Przeczytasz w 4 min
Modne i wygodnie – kilka słów o butach na lato

Rosnąca temperatura i coraz większa ilość promieni słonecznych oznaczają, że czas porzucić ciężkie jesienno – zimowe obuwie na rzecz letnich propozycji. Tych na rynku obuwniczym mamy sporo, jest więc w czym przebierać. Jak wybrać idealne obuwie? Nie jest to zadanie proste, ale z pomocą tego poradnika łatwiej będzie Ci wybrać modne i wygodne buty na lato.

Przeczytasz w 4 min
Jak przygotować się na nadchodzące lato?

Dni stają się coraz dłuższe i cieplejsze, co oznacza, że wielkimi krokami nadchodzi lato. To doskonały moment na wykonanie małego przeglądu swojej szafy oraz uzupełnienie jej niezbędnymi elementami letniego ubioru. Co należy kupić, aby idealnie przygotować się na nadchodzące lato? Dowiesz się tego z naszego poradnika!

Przeczytasz w 4 min
7 filmów, które powinien znać każdy mężczyzna przed 30

Są takie filmy, które oglądasz dla zabicia czasu, a po końcowych napisach już nie pamiętasz głównych bohaterów, ani fabuły. Jest jednak wiele tytułów, gdzie seans wgniecie Cię głęboko w fotel, a przesłanie płynące z niego zapamiętasz do końca życia. W poniższym zestawieniu prezentujemy 7 filmów do obejrzenia przez każdego mężczyznę, zanim w rubryce “wiek” pojawi się trzydziestka.

Przeczytasz w 4 min
pixel