Darmowa dostawa od 199,00 PLN
Wysyłka w 24H
Zwrot do 60 dni
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Program lojalnościowy

REGULAMIN PROGRAMU LOJALNOŚCIOWEGO

I. Postanowienia ogólne:

1. Niniejszy Regulamin określa zasady przeprowadzenia oraz udziału w programie lojalnościowym Ombre.pl, adresowanym do zarejestrowanych klientów sklepu internetowego www.ombre.pl.
Regulamin definiuje zasady działania i przyznawania punktów naliczonych w związku z zakupem produktów Ombre.pl

2. Organizatorem programu jest firma ESPIR S.C. zarejestrowana pod adresem: ul. Ppłk. Nilskiego - Łapińskiego 46, 18-100 Łapy, która zarządza programem poprzez specjalny system informatyczny.


II. Zasady do programu:

1. Warunkiem otrzymania punktów i rabatów za zakupione towary jest posiadanie konta w sklepie www.Ombre.pl. Klienci niezarejestrowani w sklepie tracą przywilej zbierania punktów w programie lojalnościowym. Każdy klient zakładający konto w sklepie www.Ombre.pl zgadza się na udział w programie.

2. Uczestnicy programu lojalnościowego otrzymują punkty za towary zakupione w sklepie internetowym, za zaakceptowaną przez obsługę opinię zakupionego towaru oraz za zapis do newslettera.

3. Każde 1 zł wydane w sklepie ma równowartość 1 punktu, każda zatwierdzona opinia produktu ma równowartość 3 punktów, jednorazowy zapis do newslettera ma równowartość 10 punktów.

4. Wszystkie punkty są gromadzone na koncie klienta w sklepie.

5. Punkty na konto klienta naliczane są po opłaceniu oraz odebraniu zamówienia.

6. Każde 10 punktów zebrane na koncie klienta to 1 zł do wykorzystania w sklepie.

  • Przykład: Aby zakupić bluzę o wartości 50 zł klient musi uzbierać 500 punktów.

7. Aby zamienić punkty na darmową dostawę należy uzbierać:

  • płatność przelewem – 150 punktów
  • płatność za pobraniem – 200 punktów

8. Zebrane punkty na koncie nie podlegają wymianie na gotówkę. Można je jedynie wymienić na produkty w sklepie internetowym Ombre.pl lub na darmową dostawę.

9. Nie można dokonywać zakupu jednego towaru częściowo za punkty i częściowo za gotówkę.

10. Rabaty uzyskane w programie lojalnościowym nie łączą się z kodami zniżkowymi dostępnymi w sklepie.

11. Organizator ma prawo anulować zamówienia gdy zauważy nieprawidłowości w procesie naliczania punktów i próby nieuczciwych transakcji.

12. Zebrane punkty konta klienta można wykorzystać przy kolejnym zamówieniu. Należy pamiętać, że nie można stworzyć zamówienia, które posiada produkty tylko i wyłącznie opłacane przez punkty. Aby móc zakupić produkt za punkty należy mieć w koszyku przynajmniej jedną rzecz opłacaną złotówkami czy to w formie przelewu czy pobrania.

13. Towary zakupione za punkty podlegają zwrotowi jak normalne produkty z asortymentu sklepu. Kiedy klient dokona zwrotu towaru zakupionego za punkty, wrócą one automatycznie na jego konto. (Sprawdź ZWROT)

14. Sklep Ombre.pl zastrzega sobie prawo do zmian regulaminu oraz zawieszenia i zakończenia programu w każdym czasie bez podania przyczyny przy zastosowaniu form informacji i zawiadomień uczestników programu przynajmniej z miesięcznym wyprzedzeniem.

pixel