Darmowa dostawa od 199,00 PLN
Wysyłka w 24H
Zwrot do 60 dni
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Must have w męskiej garderobie

“Nie mam w co się ubrać” – jeżeli myślałeś, że to stwierdzenie dotyczy tylko kobiet, a sam często masz problem z tym co na siebie włożyć, potrzebujesz uniwersalnej bazy ubraniowej, dzięki której nigdy nie będziesz mieć z tym problemu. Warto wprowadzić do swojej szafy kilka sprawdzonych ubrań, które będą pasować do wszystkiego. Aby stworzyć uniwersalny filar dla naszych stylizacji potrzebujemy ubrań o klasycznych krojach, wykonanych z dobrej jakości materiałów o stonowanej kolorystyce. Bez zbędnych dodatków i ozdobników.

Przeczytasz w 6 min
Rusz się! Strój sportowy do ćwiczeń w domu

W dobie izolacji duża część z nas pracuje z domu, najczęściej spędzając kilka godzin przed komputerem. Bardzo ważne jest wtedy aby zadbać o odpowiednią dawkę aktywności fizycznej. Wszystkim dobrze znane jest powiedzenie “ruch to zdrowie”. NIe jest to mit. Ruch jest jedną z metod walki ze stresem. Przez wysiłek fizyczny nasz organizm wytwarza dużą dawkę serotoniny – hormonu szczęścia, która znakomicie radzi sobie z trudnościami dnia codziennego. Aerobowa aktywność fizyczna wpływa na efektywność pracy naszego układu oddechowego oraz poprawia krążenie. Tym samym dzięki aktywności fizycznej nasz organizm jest bardziej wydolny i łatwiej radzi sobie z chorobami.

Przeczytasz w 3 min
Praca zdalna? Ogarnij się!

Wielu z nas pracuje obecnie z domu ze względu na wszechobecną pandemię. Niestety, siedząc w domu często wygląd zewnętrzny schodzi na drugi plan. Stary powyciągany dres i wymięty podkoszulek to duet, w którym nigdy nie pozwolilibyśmy sobie pójść do pracy. Jednak stylizacje domowe wcale nie muszą takie być. Także pracując w zaciszu domowym możemy czuć się komfortowo i modnie.

Przeczytasz w 4 min
Wesprzyj polską służbę zdrowia razem z ombre.Pl!

Ostatnimi czasy świat boryka się z nowym wirusem COVID-19, który dotarł także do Polski i każdego dnia rozprzestrzenia się coraz bardziej. Celem całego społeczeństwa jest zmniejszenie postępu pandemii. Dlatego wszyscy musimy stosować się do pewnych zasad bezpieczeństwa oraz zachować rozwagę w działaniu i odpowiedzialność za innych ludzi.

Przeczytasz w 4 min
pixel