Darmowa dostawa od 199,00 PLN
Wysyłka w 24H
Zwrot do 60 dni
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Jak ubrać się na imprezę w klubie?

Po całym tygodniu pracy lub nauki warto się nieco zrelaksować. Niektórzy preferują zabawę na kameralnych prywatkach z przyjaciółmi, podczas gdy inni wolą zaszaleć w klubie. O ile w gronie starych znajomych nie trzeba jakość szczególnie przejmować się strojem, to wychodząc „na miasto” wybrać należy mieć odpowiednią stylizację. Co zrobić, żeby w klubie wyróżnić się z tłumu i jednocześnie nie rezygnować z elegancji?

Przeczytasz w 4 min
Jak się ubrać na spotkanie biznesowe?

W biznesie znaczenie może mieć każdy detal. Czasami od jednego spotkania biznesowego zależy warty wiele milionów projekt. I nie jest prawdą, że w prowadzeniu firmy liczą się tylko liczby oraz pisane drobnym drukiem kontrakty – partnerzy biznesowi zwracają uwagę także na kulturę osobistą, a wraz z nią na prezencję swoich partnerów. Brak dbałości o schludny i elegancki strój może być odczytane jako brak profesjonalizmu – a to pierwszy krok do zawodowej porażki. Jak zatem unikać takich sytuacji i jak ubierać się na spotkania biznesowe?

Przeczytasz w 4 min
5 sposobów na bycie modnym, nawet w dresie

Podążanie za najnowszymi trendami nie zawsze jest łatwe. Może się wydawać, że aby ubierać się modnie, trzeba co chwilę zmieniać całą garderobę. To nieprawda – najważniejsze czy umiejętnie dobieramy do siebie elementy strojów. Dzięki temu możemy wyglądać doskonale nawet w dresie. Tylko jak to zrobić?

Przeczytasz w 4 min
Jak w sylwestra ubierają się gwiazdy? – zainspiruj się!

W sylwestrową noc każdy może poczuć się jak gwiazda. W to wyjątkowe święto udajemy się na eleganckie sale balowe i do gustownie urządzonych klubów – czyli do miejsc, gdzie co dzień celebryci kroczą po czerwonych dywanach w świetle fleszy. Dlatego Nowy Rok warto zacząć w dobrym stylu, a tego najlepiej uczyć się od modnie ubranych mężczyzn – jakie zatem inspiracje na sylwestrowy wieczór mogą dać znani i lubiani mistrzowie sportu, gwiazdy muzyki czy aktorzy?

Przeczytasz w 4 min
pixel