Darmowa dostawa od 199,00 PLN
Wysyłka w 24H
Zwrot do 60 dni
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Czy mężczyźni rozmawiają o modzie?

Z pewnością wielu osobom wydaje się, że moda jest tematem rozmów prowadzonych głównie w kobiecym gronie. Tymczasem coraz więcej mężczyzn przykłada wagę do swojego stylu i chętnie prowadzi dyskusje na temat aktualnych trendów.

Przeczytasz w 3 min
Idealna męska kosmetyczka – jak powinna wyglądać

Służbowy wyjazd lub rodzinny urlop wymagają od mężczyzny spakowania odpowiednich kosmetyków, które pozwolą zadbać o higienę także poza domem. Warto umieścić je w wygodnej kosmetyczce, pamiętając o właściwej pielęgnacji skóry.

Przeczytasz w 3 min
Kapsułowa szafa – hit czy kit

W dzisiejszych czasach minimalizm jest jednym z najgorętszych trendów i wiąże się również z filozofią życia. Coraz więcej osób decyduje się na kapsułową garderobę, starając się porzucić dotychczasowe przyzwyczajenia. Zredukowana ilość ubrań wiąże się z wieloma dodatkowymi korzyściami.

Przeczytasz w 4 min
Odśwież garderobę w nowym roku

Nowy rok to świetny pretekst do wprowadzenia zmian w garderobie. Warto odświeżyć szafę i zastąpić stare ubrania nowymi fasonami. Nie musisz kierować się najgorętszymi trendami – postaw na odzież, w której dobrze się czujesz, pamiętając o dopasowaniu ubrań do charakteru swojej sylwetki.

Przeczytasz w 4 min
pixel