Darmowa dostawa od 199,00 PLN
Wysyłka w 24H
Zwrot do 60 dni
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Była sobie bluza. Cykl życia od projektu do produktu.

Każda pracownia ma swoje rzemieślnicze sekrety, a my z przyjemnością uchylimy rąbka tajemnicy i odpowiemy na wiele pytań, które z pewnością Was nurtują. Opowiemy wam, jaką drogę przejdzie męska bluza, zanim trafi do Waszych rąk. Poprowadzimy Was po nitce do kłębka przez świat materiałów i… duchów..

Przeczytasz w 4 min

Wieczór kawalerski: jak spędzić legendarne pożegnanie wolności?

Kiedy najważniejszy dzień w życiu zbliża się wielkimi krokami i ustaliłeś z drugą połówką wszystkie kwestie przyjęcia weselnego przyszedł czas na organizację wieczoru kawalerskiego! Jak zorganizować imprezę w męskim gronie aby była niezapomniana a zarazem oryginalna? Oto kilka podstawowych wskazówek, dzięki którym odpowiednio zaplanujesz ten dzień.

Przeczytasz w 4 min
Odzyskaj formę po zimie

Wiosna to najlepszy czas aby powrócić do formy sprzed zimy. Zimowe miesiące zdecydowanie nie sprzyjają utrzymaniu kondycji. Zasypane chodniki utrudniają uprawianie sportu na powietrzu takie jak bieganie czy jazda rowerem. Dodatkowa warstwa ochronna po zimie zapewne nikogo nie dziwi. Wiosna to czas odrodzenia, warto wykorzystać świeży przypływ energii na rozruszanie po zimie. Zobacz jak wrócić do formy po zimie.

Przeczytasz w 3 min
Dzień kobiet – jak zrozumieć kobietę 5 praktycznych wskazówek

Jeżeli padłeś ofiarą wszechobecnie panującego stereotypu, że Mężczyźni są z Marsa a Kobiety z Wenus i uważasz, że nigdy nie będziesz w stanie zrozumieć kobiet – jesteś w błędzie. Skończ powtarzać puste frazesy przekazywane przez osoby, które mało wiedzą o życiu i relacjach damsko męskich. Dzień Kobiet to świetna okazja aby spróbować zrozumieć swoją partnerkę. Poniżej kilka wskazówek, które ułatwią Ci zrozumienie siebie nawzajem.

Przeczytasz w 5 min
Jaki ojciec taki syn – cechy, które powinieneś przekazać swojemu synowi

Relacja między ojcem a synem to coś wyjątkowego. Już od najmłodszych lat mali chłopcy chcą naśladować swoich ojców, którzy są dla nich wyznacznikiem męskości, siły i życiowych wartości. Więź ojca z synem jest tworzona przez działanie i zainteresowanie a nie samą obecność w życiu dziecka. Mali chłopcy, którzy doświadczyli ojcowskiego zaangażowania w ich wychowanie mają jasno określony system męskich wartości, którymi powinni kierować się w życiu.

Przeczytasz w 5 min
Dzień singla – znajdź czas tylko dla siebie

Dzień singla obchodzony 15 lutego tuż po walentynkach to pomysł, który jest kultywowany na świecie od 2005 roku. W przeciwieństwie do obchodzonych 14 lutego walentynek przepełnionych miłością i podkreślających radość z życia w parze – Dzień Singla ma na celu pokazanie, że życie w pojedynkę nie jest wcale gorsze i pozwala cieszyć się ze swojej niezależności. Życie w pojedynkę to według badań świadomy wybór wielu osób ceniących sobie swój własny spokój i harmonię, pochłoniętych karierą i korzystaniem z życia. Czy bycie singlem oznacza samotność? Jakie plusy płyną z bycia singlem? Poniżej kilka propozycji na spędzenie Dnia Singla.

Przeczytasz w 4 min
6 sposobów by odjąć sobie lat

Czas płynie nieubłaganie a oznaki upływu czasu najlepiej odzwierciedla nasz wygląd zewnętrzny. Pierwsze zmarszczki mimiczne, niechciane siwe włosy i spadek kondycji skóry to oznaki starzenia. Większość zmian wynika z ogólnych zaniedbań codziennej pielęgnacji. Jak zadbać o siebie w młodym wieku aby wyglądać dobrze wraz z upływem lat? Poniżej kilka wskazówek, dzięki którym będziesz długo cieszył się doskonałym wyglądem.

Przeczytasz w 5 min
pixel