Darmowa dostawa od 199,00 PLN
Wysyłka w 24H
Zwrot do 60 dni
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
LifestyleLudzie i Relacje

Wieczór kawalerski: jak spędzić legendarne pożegnanie wolności?

2021-07-14
|
Wieczór kawalerski: jak spędzić legendarne pożegnanie wolności?

Kiedy najważniejszy dzień w życiu zbliża się wielkimi krokami i ustaliłeś z drugą połówką wszystkie kwestie przyjęcia weselnego przyszedł czas na organizację wieczoru kawalerskiego! Jak zorganizować imprezę w męskim gronie aby była niezapomniana a zarazem oryginalna? Oto kilka podstawowych wskazówek, dzięki którym odpowiednio zaplanujesz ten dzień.

ORGANIZACJA

Wieczór kawalerski kojarzy się przede wszystkim z zakrapianą alkoholem imprezą w nocnym klubie, to sceny rodem z amerykańskich filmów komediowych. Najważniejsze żeby podczas tego wieczoru bieg wydarzeń był dostosowany do oczekiwań Pana Młodego. Najczęściej za organizację wieczoru odpowiedzialny jest świadek i to do niego należy rozstrzygnięcie jakie atrakcje będą odpowiednie. Zazwyczaj w roli świadka występuje bliska Panu Młodemu osoba – brat czy też przyjaciel, dzięki czemu jego wiedza na temat upodobań jest większa. Jako Pan Młody ustal jakich gości, których chcesz zaprosić tak aby nie zabrakło nikogo z najbliższych przyjaciół. Sporządź listę z kontaktami – bardzo ułatwi to świadkowi organizację tej legendarnej imprezy. Jeżeli lista jest gotowa, skonsultuj z gośćmi najbardziej dogodny termin, szczególnie kiedy planujecie wyjazd na weekend. Musisz mieć świadomość, że może być ciężko zgrać większą grupę osób. Sporządź ankietę z pożądanymi terminami. Niech zdecyduje większość.

AKTYWNY WIECZÓR KAWALERSKI

Jeżeli chcecie spędzić wieczór kawalerski aktywnie świetnie sprawdzą się wszelkiego rodzaju aktywności na świeżym powietrzu. Faceci lubią rywalizację połączoną z integracją. Świetnie sprawdzi się strzelnica, paintball, gokarty lub quady. To dyscypliny z dreszczykiem emocji i adrenaliny. Możecie zabawić się w żołnierzy lub najzwyczajniej zorganizować wyścigi. Na weekendowy wyjazd świetnie sprawdzi się survival. Poczujcie się jak komandosi. Przeprawy przez gęstwiny gęstwiny, bagna, rzeki, nocowanie w środku lasu, ognisko i nocne gry – brzmi jak plan?

IMPREZA W SPOKOJNYM KLIMACIE

Jeżeli preferujecie spokojniejsze spędzanie czasu bez dodatkowych atrakcji najprostszym rozwiązaniem będzie zorganizowanie wieczoru kawalerskiego w domu. Zorganizujcie dodatki i akcesoria, które wprowadzą w klimat wieczoru kawalerskiego. Zadbajcie o catering z przekąskami na wieczór. Niech jeden z was wcieli się w rolę barmana i serwuje kolorowe drinki. Aby uświetnić wieczór możecie zorganizować partyjkę gier karcianych, w pokera czy ruletkę lub po prostu obejrzeć mecz. Jeżeli potrzebujecie poczuć się prestiżowo doskonałym pomysłem będzie wyjście na miasto. Zorganizujcie wieczór w wykwintnej restauracji, do której nie zajrzeli byście na co dzień. Wyjściowe, eleganckie stylizacje, whisky z górnej półki oraz wykwintne menu sprawią, że wieczór będzie wyjątkowy.

PREZENT NA KAWALERSKI

Nieodłącznym elementem wieczoru kawalerskiego jest prezent. W sklepach tematycznych z zabawnymi prezentami znajdziemy mnóstwo zabawnych inspiracji. Zestaw do whisky, dobry alkohol lub dedykowane gadżety. Wieczór kawalerski powinien być niezapomniany. Aby przyszły Pan Młody pamiętał go jeszcze przez długi czas możecie podarować mu skok ze spadochronem, voucher na przejazd sportowym autem lub voucher na tatuaż. Oczywiście wszystko zależy od przeznaczonych środków i możliwości. Prezentem może być także sfinansowana przez uczestników impreza.

Pokaż więcej wpisów z Lipiec 2021
pixel