Darmowa dostawa od 199,00 PLN
Wysyłka w 24H
Zwrot do 60 dni
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Jak wyglądać na tinderze?

Nowe znajomości zdobywać można na wiele sposób. Popularna aplikacja Tinder jest jednym z najwygodniejszych i zyskujących ogromną popularność rozwiązaniem. Wystarczy założyć konto, umieścić krótki opis swojej osoby i obowiązkowo wstawić zdjęcie. I to właśnie największy problem – jak bowiem najlepiej zaprezentować się milionom użytkowników i wzbudzić zainteresowanie nowych znajomych lub płci przeciwnej?

Przeczytasz w 4 min
Pomysły na męskie wieczory kawalerskie

Dobry wieczór kawalerski nie kończy się kacem-gigantem, ale mnóstwem pozytywnych wspomnień. Wyjście z Panem Młodym do klubu czy pubu może być oczywiście częścią świętowania ostatnich dni kawalerskiego stanu, ale warto postarać się, aby ta noc była też wyjątkowa. Na szczęście kreatywni mężczyźni zawsze znajdą sposób na to, aby bezpiecznie i w męskim stylu sprawić przyjemność przyszłemu małżonkowi.

Przeczytasz w 4 min
Lista festiwali na lato 2018

Latem muzyka głośniej gra w duszy. Dobry nastrój, wakacyjna laba i piękna pogoda sprzyjają zatem organizacji imprez i koncertów. Jest jednak kilka wydarzeń, których prawdziwy fan dobrego brzmienia nie może opuścić. Największe festiwale gromadzą wokół siebie tysiące uczestników z całego kraju i z zagranicy. Co w roku 2018 przygotowali organizatorzy i jakie gwiazdy estrady pojawią się na największych imprezach tego lata?

Przeczytasz w 4 min
Patriotyczne koszulki nie tylko na mundial

Mundial w Rosji nie był łaskawy dla polskiej reprezentacji. Wielu miłośników piłki nożnej jest rozczarowanych i chowa do szafy swoją koszulkę z biało-czerwoną flagą. I bardzo dobrze – patriotyczny T-shirt przyda się bowiem jeszcze niejednokrotnie i pozwoli dumnie wspierać naszych rodaków przy wielu innych okazjach. Kiedy jeszcze przyda się zatem ozdobiona narodowymi barwami odzież?

Przeczytasz w 4 min
pixel