Darmowa dostawa od 199,00 PLN
Wysyłka w 24H
Zwrot do 60 dni
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Moda biznesowa męska, czyli swobodny strój biznesowy

Poprzez strój mamy pokazać swój profesjonalizm, trzeba więc zadbać o wszystkie detale. Nie znaczy to jednak, że za każdym razem musimy przychodzić do pracy w sztywnym garniturze i krawacie. Jeśli w naszej firmie nie obowiązuje sztywny dress code lub zaleca się stylizacje półformalne, możemy sobie pozwolić na więcej swobody.

W ostatnich latach moda biznesowa męska to przede wszystkim styl smart casual. Stanowi on połączenie codziennych swobodnych stylizacji ze stylem eleganckim. Jest swego rodzaju pomostem między nimi. Co w takim razie powinno znaleźć się w naszej garderobie, jeśli zamierzamy podążać w tym kierunku?

Przeczytasz w 5 min
Męski strój na rower, czyli jak wygodnie ubrać się na rower?

Aktywność fizyczną powinniśmy uprawiać przez cały rok, ale prawda jest taka, że większość z nas zimą troszkę sobie odpuszcza. Natomiast teraz, kiedy za oknem świeci słońce, warto ponownie zwiększyć dawkę ruchu. Jedną z przyjemniejszych rozrywek na świeżym powietrzu jest jazda na rowerze. Jak się ubrać na rower, by było nam wygodnie podczas jazdy?

Przeczytasz w 3 min
Jak się ubrać na wesele, czyli ubiór na wesele dla mężczyzny

Wesele jest eleganckim i dość oficjalnym wydarzeniem. Chociaż będziemy świętować głównie w gronie rodzinnym, to musimy wyglądać bardzo szykownie. Powinniśmy pokazać, że mamy klasę i wiemy, jak komponować ze sobą poszczególne elementy garderoby. Jaki strój na wesele dla mężczyzny sprawdzi się najlepiej?

Przeczytasz w 3 min
pixel