Darmowa dostawa od 199,00 PLN
Wysyłka w 24H
Zwrot do 60 dni
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Marynarka: szara czy granatowa – jak wybrać?

O tym, że elegancka marynarka nie musi być wcale czarna panowie w Polsce powoli już się przekonują. Moda męska na szczęście się zmienia i coraz częściej zobaczyć można mężczyzn ubranych w piękne garnitury w kolorze szarym lub granatowym. Zachowują one swój szykowny charakter, a jednocześnie pozwalają przełamać rutynę i pokazać odrobinę własnego stylu. Co jednak będzie lepszym wyborem – szarość czy granat?

Przeczytasz w 4 min
Zaręczyny w walentynki? – jak się przygotować

Jeżeli istnieje jakiś wymarzony dzień na zaręczyny, to są nim właśnie Walentynki. Dzień Zakochanych to przecież właśnie święto, w czasie którego celebrujemy miłość we wszystkich jej aspektach i oddajemy się romantycznym gestom. A cóż może bardziej przypieczętować gorące uczucie niż obietnica pozostanie we dwoje już do końca życia? Jak jednak przygotować się do tej chwili?

Przeczytasz w 4 min
Jak zrobić dobre pierwsze wrażenie!

Rozmowa o pracę, spotkanie z nowym klientem czy pierwsza kolacja z rodzicami dziewczyny – to sytuacje, w których dobre pierwsze wrażenie ma ogromne znaczenie. Szczególnie, że już z definicji można zrobić je tylko raz. Na co zwracają nowopoznani ludzie na samym początku? Na mowę ciała, kulturę osobistą oraz oczywiście wygląd. Elegancki strój to wizytówka każdego mężczyzny i chcąc zabłysnąć na pierwszym spotkaniu warto pamiętać o kilku wskazówkach.

Przeczytasz w 4 min
Jak dopasować skarpetki do reszty stroju?

Skarpetki to element męskiego stroju, który wciąż traktowany jest jako mało istotny. W praktyce jednak ich dobór do reszty stroju jest dużo ważniejszy niż może się wydawać. Dlaczego? Powód jest prozaiczny – w przeciwieństwie do pozostałych części bielizny skarpetki po prosty widać i przez to wpływają na ogólny charakter stylizacji. O czym zatem należy pamiętać kupując nowy zestaw modnych skarpet?

Przeczytasz w 4 min
pixel