Darmowa dostawa od 199,00 PLN
Wysyłka w 24H
Zwrot do 60 dni
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Jak zrobić dobre pierwsze wrażenie

Stare przysłowie mówi: Jak Cię widzą, tak Cię piszą. Nie sposób nie zgodzić się z tym twierdzeniem – pierwsze wrażenie zazwyczaj jest decydujące w ocenie drugiego człowieka. Warto zatem dołożyć wszelkich starań, aby jak najlepiej wypaść w oczach rozmówcy.

Przeczytasz w 4 min
5 gadżetów każdego dżentelmena

Mężczyźni uwielbiają gadżety – zarówno te elektroniczne, jak i zupełnie niezwiązane z nowoczesnymi technologiami. Warto zwrócić szczególną uwagę na propozycje dedykowane prawdziwym dżentelmenom, które nierzadko łączą w sobie stylowy wygląd z funkcjonalnością.

Przeczytasz w 5 min
Metamorfoza męska na nowy rok – jak ją zaczynamy

Nowy rok – nowy Ty! Wraz z pierwszym dniem stycznia warto pomyśleć o męskiej metamorfozie i zdecydować się na zmianę stylu. Zastanów się, czy na pewno dobrze czujesz się w swoich starych ubraniach. Nowy rok to świetny pretekst do diametralnych zmian – podpowiadamy, na czym szczególnie warto się skupić.

Przeczytasz w 4 min

Najwyższy czas zacząć odliczanie do zabawy sylwestrowej! W ten wyjątkowy wieczór warto zadbać o atrakcyjną stylizację – nawet jeśli zamierzasz przywitać Nowy Rok w domowych pieleszach. Świetnym wyborem będą eleganckie zestawienia, które jednocześnie pozwolą zachować pełen luz.

Przeczytasz w 5 min
pixel