Darmowa dostawa od 199,00 PLN
Wysyłka w 24H
Zwrot do 60 dni
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Broda czy wąsy – co się bardziej podoba kobietom?

Jednym z najważniejszych powodów dla których mężczyźni dbają o swój wygląd i starają się zabłysnąć oryginalnym stylem jest chęć zaimponowania płci przeciwnej. Oryginalny strój nie zastąpi ciekawego wnętrza i intelektu, ale wygląd mimo to ma znaczenie. Chcąc zrobić dobre wrażenie na paniach, trzeba jednak pomyśleć nie tylko o garderobie, ale również fryzurze i zaroście. I tu właśnie pojawia się ważne pytanie – co bardziej podoba się kobietom? Broda czy wąsy?

Przeczytasz w 4 min
Męski wypad – jak zaplanować?

Wyjazdy w mieszanym towarzystwie są bardzo przyjemne, ale każdy facet musi czasami urządzić sobie z najlepszymi przyjaciółmi męski wypad. Są miejsca i aktywności, które niezbyt przypadają do gustu paniom i właśnie dlatego warto zebrać znajomych, by pojechać na ryby, wycieczkę lub koncert. Jak jednak zaplanować taki wypad, aby wszystko poszło zgodnie z planem?

Przeczytasz w 4 min
Szaliki męskie – jak wyróżnić się na jesień?

Złota polska jesień jest porą piękną i romantyczną. Niestety niesie ze sobą też kilka niedogodności, z których najbardziej dotkliwą jest spadająca wciąż temperatura. W chłodne dni łatwo złapać przeziębienie i nieodzownym elementem stroju każdego mężczyzny staje się szalik. Warto jednak pamiętać, że jest to dodatek, który nie tylko zapewnia wygodę i chroni przed zimnem – to również szansa na wyróżnienie się z tłumu ciekawą stylizacją.

Przeczytasz w 4 min
Jak wybrać bezrękawnik na jesień?

Bezrękawnik to bardzo wygodny i modny element garderoby. Stanowi on formę przejściową pomiędzy kamizelką, a kurtką. Z tego powodu właśnie jest to idealna propozycja na jesień, gdy nie można już liczyć na upały, ale jeszcze nie nadeszły zimowe chłody. Przez pewien czas bezrękawniki nie cieszyły się szczególnym powodzeniem u młodych mężczyzn, ale pojawiające się na rynku nowoczesne modele sprawiły, że obecnie jest to prawdziwy hit. Jak jednak wybrać idealny bezrękawnik?

Przeczytasz w 4 min
pixel