Darmowa dostawa od 199,00 PLN
Wysyłka w 24H
Zwrot do 60 dni
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Dzień kobiet – jak zrozumieć kobietę 5 praktycznych wskazówek

Jeżeli padłeś ofiarą wszechobecnie panującego stereotypu, że Mężczyźni są z Marsa a Kobiety z Wenus i uważasz, że nigdy nie będziesz w stanie zrozumieć kobiet – jesteś w błędzie. Skończ powtarzać puste frazesy przekazywane przez osoby, które mało wiedzą o życiu i relacjach damsko męskich. Dzień Kobiet to świetna okazja aby spróbować zrozumieć swoją partnerkę. Poniżej kilka wskazówek, które ułatwią Ci zrozumienie siebie nawzajem.

Przeczytasz w 5 min
Sneakersy męskie – najmodniejsze modele na wiosnę 2021

Sneakersy znamy przede wszystkim z wygody i sportowego stylu. Lekkie, o różnych krojach zapewniających komfort użytkowania. Różnorodna kolorystyka i dostępność modeli sprawia, że każdy znajdzie buty odpowiednie dla siebie. Uniwersalny charakter pozwala dopasować je zarówno do jeansów, bluzy i T-shirtu oraz spodni chino i koszuli. Sneakersy można nosić cały rok. Dzięki wygodzie użytkowania są wręcz stworzone do całodniowego. Wybierz model dla siebie!

Przeczytasz w 4 min
Jaki ojciec taki syn – cechy, które powinieneś przekazać swojemu synowi

Relacja między ojcem a synem to coś wyjątkowego. Już od najmłodszych lat mali chłopcy chcą naśladować swoich ojców, którzy są dla nich wyznacznikiem męskości, siły i życiowych wartości. Więź ojca z synem jest tworzona przez działanie i zainteresowanie a nie samą obecność w życiu dziecka. Mali chłopcy, którzy doświadczyli ojcowskiego zaangażowania w ich wychowanie mają jasno określony system męskich wartości, którymi powinni kierować się w życiu.

Przeczytasz w 5 min
Dzień singla – znajdź czas tylko dla siebie

Dzień singla obchodzony 15 lutego tuż po walentynkach to pomysł, który jest kultywowany na świecie od 2005 roku. W przeciwieństwie do obchodzonych 14 lutego walentynek przepełnionych miłością i podkreślających radość z życia w parze – Dzień Singla ma na celu pokazanie, że życie w pojedynkę nie jest wcale gorsze i pozwala cieszyć się ze swojej niezależności. Życie w pojedynkę to według badań świadomy wybór wielu osób ceniących sobie swój własny spokój i harmonię, pochłoniętych karierą i korzystaniem z życia. Czy bycie singlem oznacza samotność? Jakie plusy płyną z bycia singlem? Poniżej kilka propozycji na spędzenie Dnia Singla.

Przeczytasz w 4 min
6 sposobów by odjąć sobie lat

Czas płynie nieubłaganie a oznaki upływu czasu najlepiej odzwierciedla nasz wygląd zewnętrzny. Pierwsze zmarszczki mimiczne, niechciane siwe włosy i spadek kondycji skóry to oznaki starzenia. Większość zmian wynika z ogólnych zaniedbań codziennej pielęgnacji. Jak zadbać o siebie w młodym wieku aby wyglądać dobrze wraz z upływem lat? Poniżej kilka wskazówek, dzięki którym będziesz długo cieszył się doskonałym wyglądem.

Przeczytasz w 5 min
Jak spędzić walentynki – 7 pomysłów na dzień zakochanych

Walentynki tuż tuż, a Ty nadal nie masz pomysłu jak spędzić 14 lutego z najważniejszą dla Ciebie osobą. Uczucia najlepiej wyraża się czynami. Jak spędzić ten czas aby był niezapomniany, wyjątkowy i przepełniony miłością. Przybywamy z propozycją pomysłów na spędzenie Walentynek.

Przeczytasz w 5 min
pixel