Darmowa dostawa od 199,00 PLN
Wysyłka w 24H
Zwrot do 60 dni
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Sporty letnie – przegląd

Piękne słońce motywuje do aktywności. Sport to nie tylko sposób na zachowanie zdrowia i dobrej kondycji. To również wspaniała rozrywka, która pozwoli w czasie urlopu lub przerwy wakacyjnej odpocząć od komputera, obowiązków zawodowych i stresu. Latem warto uprawiać dyscypliny typowe dla tej pory roku. Jaki wybór ma zatem osoba złakniona emocji, relaksu i ruchu na świeżym powietrzu?

Przeczytasz w 4 min
Basic w twojej szafie, czyli ubrania które warto mieć

Minimalizm w modzie czasami wydawać się może pójściem na łatwiznę i rezygnacją z oryginalności. Takie rozumowanie jest często wynikiem całkowitego niezrozumienia idei minimalizmu. W ubraniach basic nie chodzi bowiem, aby były nudne – mają one tworzyć uniwersalną bazę to tworzenia różnorodnych i ciekawych stylizacji. Jest to minimalistyczny fundament, który otwiera drogę do wyrażania siebie w elegancki sposób, zapewniając możliwość korzystania z niemal dowolnych dodatków.

Przeczytasz w 4 min
Savoir vivre prawdziwego mężczyzny

Niektórzy uważają, że savoir vivre umarło. Często te zasady nazywa się „Starą Szkołą”, co przywodzi na myśl coś nieaktualnego, archaicznego i zastąpionego świeżymi i nowymi regułami. Savoir Vivre jest jednak ponadczasowy i uniwersalny. I wcale nie chodzi tu o kolejność sztućców na stole czy umiejętność jedzenia ostryg w czasie bankietów. Savoir vivre to przede wszystkim zdolność do zachowania kultury, trzymanie się zasad i zrozumienie, co przystoi prawdziwemu mężczyźnie.

Przeczytasz w 4 min
Top 8. Książki, które warto przeczytać na urlopie

Dobra książka to coś, co zawsze powinno znaleźć się w wakacyjnym bagażu. Pozwoli ona zabić czas w podróży i zapewni rozrywkę wieczorami. Urlop to najlepszy czas, aby zapoznać się z ciekawymi tytułami i odpocząć od ekranu komputera lub smartfona. Co jednak warto zapakować do plecaka lub wgrać w pamięć elektronicznego czytnika e-booków? Oto 8 pozycji, w które zdecydowanie warto zagłębić się na urlopie.

Przeczytasz w 4 min
pixel