Darmowa dostawa od 199,00 PLN
Wysyłka w 24H
Zwrot do 60 dni
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Lifestyle

Top 8. Książki, które warto przeczytać na urlopie

2018-08-07
|
Top 8. Książki, które warto przeczytać na urlopie

  Dobra książka to coś, co zawsze powinno znaleźć się w wakacyjnym bagażu. Pozwoli ona zabić czas w podróży i zapewni rozrywkę wieczorami. Urlop to najlepszy czas, aby zapoznać się z ciekawymi tytułami i odpocząć od ekranu komputera lub smartfona. Co jednak warto zapakować do plecaka lub wgrać w pamięć elektronicznego czytnika e-booków? Oto 8 pozycji, w które zdecydowanie warto zagłębić się na urlopie.

  1. WOJCIECH CHMIELARZ – ŻMIJOWISKO

  Jeżeli ktoś lubi dobry thriller, to książki Wojciecha Chmielarza będą idealnym wyborem. „Żmijowisko” jest powieścią, która zaskoczy nawet fanów mistrza. Nieoczywista fabuła i wartka akcja – tak w skrócie można opisać książkę.

  2. STEPHEN KING – OUTSIDER

  Król mroku – tak określa się często Stephena Kinga. Tego autora raczej nikomu nie trzeba przedstawiać. Jeżeli ktoś zatem ma ochotę na odrobinę strachu w wakacyjne wieczory, to najnowsza książka „Outsider” powinna znaleźć się na liście zakupów.

  3. PAUL BEATTY – SPRZEDAWCZYK

  Jeżeli ktoś szuka literatury niepoprawnej i oryginalnej to ten tytuł świetnie uzupełni wakacyjną biblioteczkę. Czarnoskóry autor – Paul Beatty stworzył w niej swoistą satyrę na amerykańskie społeczeństwo, nie unikając przy tym sprośnych żartów. Pozycja ta otrzymała prestiżową nagrodę Bookera, co stanowi potwierdzenie, że jest godna uwagi.

  4. WOJCIECH JAGIELSKI – NA WSCHÓD OD ZACHODU

  Czy warto czytać w podróży o… podróżach? Tak, jeżeli ceni się naprawdę ciekawe opowieści. Książka „Na wschód od zachodu” to unikalne połączenie powieści i opartego na faktach reportażu, w którym Wojciech Jagielski wspomina własne wyjazdy. Nie będzie to jednak sielankowa gawęda – nie zabraknie trudnych prawd, konfliktów i historycznych naleciałości.

  5. HENRY MARSH – PO PIERWSZE NIE SZKODZIĆ

  W czasie urlopu nie trzeba rezygnować z literatury poruszającej i opartej na prawdziwym życiu. Pozycję tę docenił m.in. New York Times, pisząc iż jest to prawdziwa sensacja na rynku wydawniczym. W książce opisano historie medyczne zebrane przez lekarza – neurochirurga. Ten tytuł naprawdę mówi o życiu i śmierci.

  6. SAMANTHA YOUNG – WBREW ZASADOM

  Dramatyczna fabuła, mnóstwo erotyzmu i cała masa zabawnych dialogów. To właśnie kwintesencja tego, co znaleźć można na stronach książki „Wbrew zasadom”. Niektórzy porównują ją do „50 twarzy Greya”, ale ta pozycja oferuje nawet więcej niż bestseller Eriki James. Dzięki niebanalnej fabule jest to dobra książka zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet – można będzie zatem czytać ją wspólnie podczas wypoczynku.

  7. DAN BROWN – POCZĄTEK

  „Kod Leonarda da Vinci” oraz „Anioły i Demony” to tytuły, które chyba zna każdy. Fani niezwykłego stylu Dana Browna nie mogą przegapić jego ostatniej książki. „Początek” to powieść, która daje do myślenia, a jednocześnie jest pełna akcji, pościgów i wartkiej akcji.

  8. JASON MATTHEWS – CZERWONA JASKÓŁKA

  Co może być przyjemniejszego niż powieść o tajnych agentach. „Czerwona Jaskółka” to jednak nie kolejna fikcja literacka. Jason Matthews był pracownikiem CIA i ze szczegółami opowiada w swojej książęce o pracy agencji wywiadowczych.

  Pokaż więcej wpisów z Sierpień 2018
  pixel