Darmowa dostawa od 199,00 PLN
Wysyłka w 24H
Zwrot do 60 dni
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Lifestyle

Metamorfoza męska na nowy rok – jak ją zaczynamy

2019-12-13
|
Metamorfoza męska na nowy rok – jak ją zaczynamy

  Nowy rok – nowy Ty! Wraz z pierwszym dniem stycznia warto pomyśleć o męskiej metamorfozie i zdecydować się na zmianę stylu. Zastanów się, czy na pewno dobrze czujesz się w swoich starych ubraniach. Nowy rok to świetny pretekst do diametralnych zmian – podpowiadamy, na czym szczególnie warto się skupić.

  ZMIEŃ DOTYCHCZASOWE UCZESANIE I WYSTYLIZUJ ZAROST

  Wielu panów szybko przyzwyczaja się do swojej fryzury i najczęściej ogranicza wizyty u barbera do podcięcia końcówek. Tymczasem nowe uczesanie może diametralnie zmienić nasz wygląd, podkreślając zalety lub maskując niedoskonałości. Najlepiej uzgodnić je z profesjonalnym stylistą, który za pomocą komputerowej symulacji zaprezentuje, jak będziemy wyglądać w innej fryzurze. Nie bój się zdecydowanych zmian, takich jak fantazyjne, niesymetryczne wygolenia czy koloryzacja końcówek włosów. W dzisiejszych czasach mężczyźni coraz częściej decydują się na odrobinę szaleństwa w uczesaniu – najważniejsze jest, aby forma fryzury była dopasowana do kształtu twarzy. Tę kwestię należy wziąć pod uwagę także w przypadku stylizacji zarostu. Nowy rok możesz powitać wypielęgnowanymi wąsami lub męską brodą. Pamiętaj, że zarost diametralnie zmienia wygląd twarzy, łagodząc lub wyostrzając rysy.

  PORZUĆ DOTYCHCZASOWE PRZYZWYCZAJENIA

  Na co dzień wybierasz ubrania w stonowanych kolorach, a zawartość Twojej szafy jest bardzo przewidywalna? Najwyższy czas to zmienić, a nowy rok jest ku temu doskonałą okazją. Zapomnij o swoich przyzwyczajeniach i zobacz, jakie fasony i kolory wpisują się w najnowsze trendy. Oczywiście nie należy na siłę wybierać modnych ubrań, jeśli źle się w nich czujesz – udana metamorfoza nie powinna wiązać się z udawaniem kogoś innego. Warto wprowadzić do szafy nowe kolory, kierując się swoim typem urody. Jasne, żywe barwy dodają energii i odmładzają. Jeśli jednak nie czujesz się dobrze w ubraniach w całości utrzymanych w zdecydowanych kolorach, możesz zdecydować się na propozycje, w których intensywne odcienie są jedynie subtelnym akcentem. Pomarańcz, czerwień czy zieleń wprowadzą do Twojej szafy zupełnie nową jakość. Koniecznie należy także zwrócić uwagę na fasony odzieży. Na pewno masz w swojej garderobie sporo niemodnych ubrań, których sam od dawna nie nosisz. W nowym roku warto zrobić z nimi porządek i zastąpić je odzieżą wpisującą się w najgorętsze trendy. Tradycyjną bluzę możesz zastąpić niesymetrycznym modelem z zakładką i rozcięciami, a zamiast prostych koszul z dużym kołnierzem sięgnij po fasony slimowane.

  Dzięki nowej fryzurze, modnie wystylizowanemu zarostowi i ubraniach na czasie, możesz szybko odmienić swój dotychczasowy wizerunek. Nie bój się zmian, nawet jeśli miałyby być związane z porzuceniem dawnych przyzwyczajeń. W ramach męskiej metamorfozy zadbaj także o pielęgnację skóry i pomyśl o diecie. Początek nowego roku jest wspaniałą okazją do zapisania się na karate, wykupienia karnetu do siłowni czy regularnego uczęszczania na basen. Pamiętaj, że wysiłek fizyczny ma zbawienny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu.

  Pokaż więcej wpisów z Grudzień 2019
  pixel