Darmowa dostawa od 199,00 PLN
Wysyłka w 24H
Zwrot do 60 dni
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Moda męskaLifestyle

Patriotyczne koszulki nie tylko na mundial

2018-07-05
|
Patriotyczne koszulki nie tylko na mundial

  Mundial w Rosji nie był łaskawy dla polskiej reprezentacji. Wielu miłośników piłki nożnej jest rozczarowanych i chowa do szafy swoją koszulkę z biało-czerwoną flagą. I bardzo dobrze – patriotyczny T-shirt przyda się bowiem jeszcze niejednokrotnie i pozwoli dumnie wspierać naszych rodaków przy wielu innych okazjach. Kiedy jeszcze przyda się zatem ozdobiona narodowymi barwami odzież?

  Można mieć spore zastrzeżenia do stylu gry polskiej reprezentacji, ale nie oznacza to, że nie należy jej wspierać w staraniach o awanse i wysokie miejsca w tabelach. Miłość do futbolu to znacznie więcej niż tylko zwycięstwa – ze swoją drużyną warto być na dobre i na złe. Koszulka w biało-czerwone barwy przyda się zatem za każdym razem, gdy piłkarze Polski wyjdą na boisko – niezależnie od tego, czy sportowe zmagania oglądać będziemy z trybun, czy też wygodnej kanapy w salonie.

  Niemniej okazji, na które można założyć koszulkę z polską flagą jest mnóstwo. Sport to nie tylko piłka nożna. Mamy znakomitych siatkarzy, wspieramy głośnym dopingiem zdolnych skoczków narciarskich i cieszymy się każdym sukcesem polskich zawodników. Wybierając się na dowolny mecz czy zawody warto zadbać o odpowiedni strój. Sportowcy na murawie doceniają ten gest, a morze biało-czerwonych koszulek czy bluz motywuje ich do większego wysiłku. Zakładając patriotyczny strój mamy wiec swój drobny udział w każdym sukcesie.

  PRAKTYCZNE KOSZULKI PATRIOTYCZNE

  Duma z narodowych barw to rzecz normalna dla każdego Polaka – niemniej jednak koszulka z polską flagą i nazwą kraju bywa też bardzo praktyczna. Podczas zagranicznych wyjazdów na międzynarodowe warsztaty, seminaria, spotkania młodzieży czy akcje charytatywne warto zaznaczyć swoją narodowość. Ułatwi to kontakt z obcokrajowcami, pozwoli znaleźć ciekawy temat do rozmowy oraz znaleźć w tłumie rodaków.

  W czasie górskich wspinaczek czy wypraw w ciekawe miejsca koszulka z polską flagą też często pomaga. W wielu krajach ludzie chętnie pomagają turystom, służąc radą, pokazując warte zobaczenia miejsca czy wskazując najbezpieczniejszą trasę – oczywiście pod warunkiem, że wiedzą, iż do czynienia mają z obcokrajowcem. Biało-czerwona flaga na koszulce ułatwi też pracę przewodnikom i kierownikom wycieczek, którzy widzą gdzie rozpierzchli się uczestnicy zwiedzania.

  UROCZYSTE ŚWIĘTA W BARWACH NARODOWYCH

  Coraz huczniej obchodzi się w kraju wiele patriotycznych uroczystości. To również dobra okazja do założenia stroju ozdobionego narodowymi barwami – oczywiście poza miejscami, gdzie wypada udać się w garniturze. Wszelkie marsze, uroczystości upamiętniające bohaterów czy inscenizacje historyczne to również okazje do założenia koszulki, która pokazuje, że dzieje i los ojczyzny nie są nam obojętne.

  Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby T-shirt z orzełkiem w koronie zakładać na co dzień. Będzie on z pewnością ciekawym i symbolicznym dodatkiem do casualowego stroju.

  Pokaż więcej wpisów z Lipiec 2018
  pixel