Darmowa dostawa od 199,00 PLN
Wysyłka w 24H
Zwrot do 60 dni
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
LifestyleLudzie i Relacje

Wesprzyj polską służbę zdrowia razem z ombre.Pl!

2020-04-03
|
Wesprzyj polską służbę zdrowia razem z ombre.Pl!

  Ostatnimi czasy świat boryka się z nowym wirusem COVID-19, który dotarł także do Polski i każdego dnia rozprzestrzenia się coraz bardziej. Celem całego społeczeństwa jest zmniejszenie postępu pandemii. Dlatego wszyscy musimy stosować się do pewnych zasad bezpieczeństwa oraz zachować rozwagę w działaniu i odpowiedzialność za innych ludzi.

  Nowa sytuacja nie jest łatwa dla Polaków, a szczególnie dla lekarzy i pielęgniarek, którzy dzielnie walczą nad opanowaniem epidemii. Zewsząd docierają sygnały, że w szpitalach zakaźnych zaczyna brakować podstawowych środków ochrony personelu medycznego oraz niezbędnego wyposażenia w sprzęt nowo powstających oddziałów zakaźnych i placówek medycznych zaangażowanych w walkę z pandemią.

  Ombre.pl solidarne ze społeczeństwem dołączyło do ogólnopolskiej zbiórki wspierającej walkę z epidemią COVID-19. W grę wchodzą dedykowane akcji koszulki, które możecie nabyć w naszym sklepie internetowym. 100% środków z ich sprzedaży przekażemy na rzecz zbiórki prowadzonej przez Fundację Siepomaga. Tylko od Was zależy ile środków przekażemy!

  Koszulka jest “cegiełką” od całego zespołu Ombre.pl. Poprzez jej zakup pokazujesz poparcie dla akcji #zostanwdomu i pomagasz w walce o poprawę sytuacji w polskich szpitalach. W dodatku koszulka to idealne uzupełnienie domowych stylizacji w dobie kryzysu.

  Pandemia koronawirusa wpływa na życie nas wszystkich Polaków. Jako naród zostaliśmy wystawieni na próbę i czeka nas test człowieczeństwa, empatii oraz odpowiedzialności za siebie i innych. Podczas kwarantanny hasło #zostanwdomu należy traktować bardzo poważnie! Odłóżmy mniej ważne sprawy na bok, nie wychodźmy z domu jeżeli nie ma takiej potrzeby. Nawet jeżeli nie znajdujemy się w grupie ryzyka, pamiętajmy o ludziach, którzy się w niej znajdują. Stosujmy się do zaleceń, zachowujmy się odpowiedzialnie. Wiele razy pokazaliśmy, że potrafimy się jednoczyć i współdziałać w trudnych chwilach. Tylko jednocząc siły i starania jesteśmy w stanie wygrać walkę z patogenem i wyjść z opresji jeszcze silniejsi.

  Dbajmy o siebie i innych a z pewnością szybko wrócimy do stanu normalności sprzed kilku tygodni, o którym wszyscy marzymy! To będzie wspaniałe uczucie móc odetchnąć pełną piersią.

  Pokaż więcej wpisów z Kwiecień 2020
  pixel