Darmowa dostawa od 199,00 PLN
Wysyłka w 24H
Zwrot do 60 dni
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Lifestyle

Czy mężczyźni rozmawiają o modzie?

2020-02-28
|
Czy mężczyźni rozmawiają o modzie?

  Z pewnością wielu osobom wydaje się, że moda jest tematem rozmów prowadzonych głównie w kobiecym gronie. Tymczasem coraz więcej mężczyzn przykłada wagę do swojego stylu i chętnie prowadzi dyskusje na temat aktualnych trendów.

  PRAKTYCZNE PODEJŚCIE DO MODY

  Panowie często rozmawiają między sobą na temat ostatnio kupionych ubrań. Ich tematem dyskusji jest nie tylko sama moda, co możliwość zdobycia modnej odzieży na korzystnych warunkach. Wielu mężczyzn właśnie od znajomych dowiaduje się, gdzie można kupić firmową bluzę w promocyjnej cenie lub jakie sklepy internetowe aktualnie prowadzą wyprzedaże. Poruszanie tego typu tematów wiążę się z praktycznym podejściem do tematyki fashion i chęcią nabycia ubrań lepszej jakości bez przepłacania.

  AKTYWNOŚĆ W SIECI

  Niewątpliwym dowodem na to, że moda może być kluczowym tematem męskich rozmów, jest aktywność w Internecie. W sieci powstaje coraz więcej blogów lifestyle’owych prowadzonych przez panów, gdzie własne propozycje stylizacji są jednym z głównych zagadnień. Tego typu wpisy zbierają wiele komentarzy, ciesząc się ogromnym powodzeniem wśród internautów. Nic dziwnego, że tak zwani blogerzy modowi chętnie wstawiają zdjęcia ilustrujące najnowsze trendy, aby zdobyć większą popularnością w sieci. Warto także wspomnieć o męskich rozmowach prowadzonych na forach internetowych. Również tutaj moda bywa jednym z głównych tematów, niezależnie od wieku. W wirtualnej przestrzeni można natknąć się także na komentarze dotyczące stylizacji aktorów czy piosenkarzy. Panowie coraz częściej zwracają uwagę na to, jak ubierają się osoby z show businessu, co wiąże się z zainteresowaniem portalami zajmującymi się tą tematyką. Aktywność w sieci stanowi znamienny dowód na to, że z roku na rok mężczyźni chętniej otwierają się na modę.

  ROZMOWA W SKLEPIE

  Na temat aktualnych trendów można również porozmawiać przy okazji zakupu nowej bluzy lub spodni. Nie da się ukryć, że Polacy coraz większą wagę przykuwają do własnego wyglądu. Mężczyźni otwarcie przyznają, że lubią czuć się atrakcyjnie, a dzięki odpowiednio dopasowanym ubraniom podkreślają atuty swojej sylwetki. Wszystko to sprawia, że panowie bardzo chętnie rozmawiają o modzie w sklepach, na przykład podczas wybierania nowej pary dżinsów czy swetra. Są otwarci na porady ekspedientów, ale korzystają również z pomocy konsultantów online. Wielu mężczyzn przykuwa uwagę nie tylko do wyglądu ubrań – priorytetem jest dla nich przede wszystkim jakość zastosowanych materiałów. W takim przypadku rozmowa o modzie ma wymiar bardziej praktyczny i jest podyktowana zdobyciem konkretnych informacji na temat składu danej tkaniny.

  Podczas spotkań ze znajomymi w męskim gronie moda raczej nie jest głównym tematem, ale coraz częściej pojawia się w codziennych rozmowach panów. Mężczyźni śledzą aktualne trendy i wspólnie komentują najmodniejsze fasony ubrań. Dowodem na zainteresowanie panów tym tematem jest również aktywność w sieci. Z roku na rok powstaje coraz więcej blogów o tematyce fashion, które są dedykowane przede wszystkim męskiemu odbiorcy.

  Pokaż więcej wpisów z Luty 2020
  pixel