Darmowa dostawa od 199,00 PLN
Wysyłka w 24H
Zwrot do 60 dni
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
LifestyleLudzie i Relacje

Ombre wspiera fundację naszpikowani

2020-05-08
|
Ombre wspiera fundację naszpikowani

  Żyjemy w czasie pandemii, która pochłania większość naszej uwagi. Zostaliśmy z dnia na dzień zmuszeni do zmiany życia, swoich rytuałów i przyzwyczajeń. Media huczą codziennie o nowych zachorowaniach, obostrzeniach i teoriach związanych z koronawirusem. Przez ten szum możemy jednak nie usłyszeć wołania o pomoc, który wybrzmiewa gdzieś daleko w tle. Ten głos pochodzi od Fundacji Naszpikowani, która szczególnie w tym ciężkim dla wszystkich okresie potrzebuje wsparcia.

  FUNDACJA NASZPIKOWANI

  Podopieczni Fundacji Naszpikowani to przede wszystkim dzieci z ciężkimi chorobami nowotworowymi. Każde z nich ma swoją historię i ogromną wolę walki o zdrowie. W tej walce pomaga im cały sztab wolontariuszy, który to w obecnej sytuacji stoi przed ogromem wyzwań, zagrożeń i trudności w związku z prowadzeniem działalności charytatywnej. Fundacja w obecnej formie działa od 2016 roku. Jej celem jest niesienie wsparcia zarówno dzieciom, jak i osobom dorosłym, które zmagają się z chorobami nowotworowymi krwi. Tworzy subkonta swoim Podopiecznym, prowadzi zbiórki, finansuje leczenia, rehabilitacje, zakup sprzętu medycznego, transportu, środków pielęgnacyjnych oraz tworzenie ulotek i plakatów na rzecz Podopiecznych. Dodatkowo fundacja organizuje akcje propagujące ideę Dawstwa Szpiku oraz pomaga w załatwianiu wszelkich formalności.

  WSPÓŁPRACA Z FUNDACJĄ

  Ombre Clothing prowadzi współpracę z Fundacją Naszpikowani od 2017r. Od tego czasu wśród pracowników szerzona jest idea oddawania szpiku poprzez cykliczne spotkania z przedstawicielami fundacji. Podczas akcji można dowiedzieć się więcej o działalności Naszpikowanych, uzyskać odpowiedzi na masę nurtujących pytań czy chociażby zarejestrować się do banku potencjalnych dawców szpiku. Wielu naszych pracowników wstąpiło w dumne szeregi Naszpikowanych jako dawcy. Wśród działań Ombre na rzeczy fundacji wpisuje się także wsparcie w przygotowaniu i dystrybucji ulotek z prośbą o przekazanie 1% podatku, przekazanie 200 koszulek przeznaczonych do działań marketingowych fundacji oraz maseczek dedykowanych najmłodszym podopiecznym.

  PROBLEMY FUNDACJI

  Podczas epidemii koronawirusa fundacje borykają się z wieloma problemami. Jest to ciężki czas dla wszelkich zbiórek, a w konsekwencji – chorych, potrzebujących wsparcia. Fundacja Naszpikowani, której podopiecznymi są dzieci walczące z nowotworami – także potrzebuje pomocy dlatego Ombre zorganizowało zbiórkę dla najmłodszych. Zebrane środki wspomogą Fundację w podstawach jej działania i zapewnią nieprzerwaną pomoc chorym dzieciakom. Zaczęliśmy zbiórkę od celu 1000 PLN, mamy nadzieję, że szybko uzbieramy 100% tej kwoty, a może nawet o wiele więcej! Zwracamy się z ogromną prośbą do naszych czytelników o zasilenie skarbonki nawet najmniejszą kwotą. W tych trudnych czasach każda złotówka jest ważna. Z góry dziękujemy!

  Pokaż więcej wpisów z Maj 2020
  pixel