Darmowa dostawa od 199,00 PLN
Wysyłka w 24H
Zwrot do 60 dni
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Moda męska

Impreza firmowa – jak się ubrać?

2020-12-17
|
Impreza firmowa – jak się ubrać?

  Imprezy firmowe mogą mieć różny charakter. Na imprezę integracyjną przy ognisku świetnie sprawdzi się strój sportowy. Jeśli jednak spotkanie ma charakter bardziej uroczysty tj. Wigilia firmowa czy chociażby rocznica firmy nasza kreacja powinna przybrać bardziej podniosłą formę. Jaki strój będzie odpowiedni na imprezę firmową by wyglądać elegancko, stylowo a jednocześnie czuć się na luzie? Stwórz strój na każdą okazję.

  WIECZORNE WYJŚCIE

  Jeżeli spotkanie odbywa się wieczorem należy zadbać o stonowaną kolorystykę stroju – szczególnie jeżeli impreza ma bardziej formalny charakter i nie chcemy popełnić Faux pas. Postaw na ciemne kolory. Granatowe, czarne lub grafitowe spodnie chino, do tego dopasowana kolorystycznie marynarka oraz klasyczna biała koszula to uniwersalny zestaw, który sprawdzi się na wiele okazji. W doborze stroju należy pamiętać o zachowaniu ciągłości kolorystyki aby całość stroju była spójna. Kieruj się zasadą: czarna góra – czarny dół. Nie będzie błędem jeżeli marynarka będzie przełamana kontrastową kratą. Bardzo modne w ostatnim czasie jest połączenie klasycznego gładkiego golfa z marynarką.

  WIGILIA FIRMOWA

  Impreza firmowa to także Wigilia pracownicza. Spotkanie takie może odbywać się w czasie pracy lub po pracy w formie kolacji. Jeżeli Wigilia jest organizowana w pracy masz ograniczone pole manewru – brak czasu na przebranie się. Tego dnia do pracy załóż strój formalny. Spodnie jeansowe, koszula i marynarka to klasyczny zestaw, dzięki któremu będziesz czuł się wygodnie podczas całego dnia pracy. Jeżeli jednak impreza jest organizowana po godzinach w formie kolacji w restauracji postaw na wieczorową elegancję. Schludny, uprasowany garnitur, biała koszula, krawat i eleganckie półbuty. Nie zapomnij także o odpowiednim okryciu: elegancki płaszcz i stylowy szalik podkreśli charakter stylizacji i idealnie sprawdzi się na grudniowe chłody.

  IMPREZA INTEGRACYJNA NA ŚWIEŻYM POWIETRZU

  Jeżeli spotkanie integracyjne odbywa się na świeżym powietrzu w formie kuligu, ogniska czy paintballa zadbaj o wygodę. Najlepiej sprawdzi się strój sportowy, niekrępujący ruchów. W zimniejsze dni sprawdzą się spodnie dresowe wykonane z grubszej dzianiny oraz ocieplana kurtka. Zadbaj o sportową elegancję. Spodnie dresowe o kroju joggerów będą wyglądały stylowo i zapewnią wygodę.

  Pokaż więcej wpisów z Grudzień 2020
  pixel