Darmowa dostawa od 199,00 PLN
Wysyłka w 24H
Zwrot do 60 dni
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
LifestyleLudzie i Relacje

Co wpływa na powodzenie facetów u kobiet?

2018-06-21
|
Co wpływa na powodzenie facetów u kobiet?

  Każdy facet marzy o luksusie, dobrej pracy i powodzeniu u płci przeciwnej. Wszystkie te rzeczy można osiągnąć, ale wymaga to ciężkiej pracy i znalezieniu sposobów jak osiągnąć upragniony cel. Nikt nie stworzył jeszcze uniwersalnej recepty na udany biznes i powodzenie w miłości. Nie oznacza to jednak, że pozostajemy z niczym – jeżeli chodzi o sprawy damsko-męskie jest kilka wskazówek, które pomogą poprawić notowania u płci pięknej. Co zatem wpływa na to, że faceci stają się atrakcyjni dla kobiet?

  JAK CIĘ WIDZĄ…

  Większość pań, zapytanych o to co najbardziej cenią u mężczyzn, odpowiada: „wnętrze”. Problem w tym, że aby poznać czyjś charakter i zagłębić się w jego niebanalne cechy, trzeba go najpierw zauważyć w tłumie i obdarzyć zainteresowaniem. Pierwsze dobre wrażenie można zrobić tylko raz – dlatego elegancja i dbałość o prezencję to podstawa.

  Aby to osiągnąć nie trzeba bez przerwy chodzić w szykownych garniturach. Wystarczy schludność, umiejętne dopasowanie garderoby do okoliczności, dobrze dobrane dodatki i – co chyba najważniejsze – dbałość o higienę, fryzurę i zarost. Stylowy strój, zadbane paznokcie i równo przystrzyżony wąs to najważniejsza broń w miłosnym arsenale. I co najważniejsze – nie trzeba wcale być modelem z okładki kolorowych magazynów.

  WNĘTRZE WARTE UWAGI

  Nawet najmodniejsze ubrania nie pomogą jednak, gdy mężczyzna nie ma pasji. Hobby to nie tylko rozrywka – to także sposób samorealizacji i dążenia do swoich marzeń. Brak ciekawych zainteresowań to ogromna wada w oczach pań – oznacza bowiem brak kreatywności, ambicji i chęci rozwoju. A to oznacza nudę, marazm i stagnację.

  Pasje i zainteresowania to też często spoiwo, które łączy ludzi. Dzięki podobnym hobby nawiązać można nić porozumienia, wspólnie robić coś przyjemnego i zbliżać się do siebie. Dlatego właśnie szukając wybranki serca warto wspominać o ciekawych rzeczach, które robimy w życiu poza pracą, snem i oglądaniem telewizji.

  MĘŻCZYZNA Z CHARAKTEREM

  Charakter u mężczyzny jest szczególnie ważny i warto nad nim pracować z różnych powodów. Co cenią kobiety? Bezpieczeństwo i stabilność. A to zapewnić może im tylko facet z charakterem. Nie chodzi tu jednak o czysty testosteron buzujący pod skórą. Kreatywność, pewność siebie, umiejętność korzystania z talentów, zaradność – to tylko kilka cech, które czynią z mężczyzny dobrego partnera.

  e cechy warto pielęgnować. Jeden z największych myślicieli Dalekiego Wschodu Sun Tzu opisał w swoim dziele „Sztuka Wojny” zasady, które towarzyszyć powinny mężczyźnie na wojnie i w miłości. Wiele cech charakteru i zdobytych doświadczeń w dzisiejszych czasach z powodzeniem można też wykorzystać zarówno w budowaniu prosperującego biznesu, jak i idealnego związku.

  KLASA SAMA W SOBIE

  „To jest facet z klasą” – wzdychają czasami rozmarzone panie widząc mężczyznę, który całą swoją postawą budzi szacunek. Dzisiaj to pojęcie bywa nieco wąsko rozumiane i wielu panów kojarzy „życie z klasą” jedynie z zakupem zegarka i drogiego samochodu.

  Klasa to jednak także dobre maniery, chęć ciągłego rozwoju, prawdomówność, savoir-vivre i niepowtarzalny styl. A to już afrodyzjaki, znacznie silniejsze od feromonów.

  Pokaż więcej wpisów z Czerwiec 2018
  pixel