Darmowa dostawa od 199,00 PLN
Wysyłka w 24H
Zwrot do 60 dni
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Bluzy rozpinane męskie

Spoglądasz za okno – dziś chłodno i pochmurnie. Raczej bez szans na słońce i wzrost temperatury. Sięgasz więc po ulubione jeansy, koszulkę i bluzę. Tę wkładaną przez głowę, z kapturem i charakterystyczną kieszenią – często nazywaną też ,,kangurką”. Mając niemal całkowicie skompletowany strój, narzucasz jeszcze tylko kurtkę i zakładasz sportowe buty. Et voila! Outfit gotowy. Zadowolony zmierzasz w stronę drzwi.

Nie mija godzina, a pogoda zmienia się niemal o 180 stopni. Jak to możliwe? Jeszcze przed chwilą wręcz zanosiło się na deszcz! Tymczasem zza chmur zaczynają przebijać się pierwsze promienie słońca. Te, które cicho mówią Ci, że oto zaraz będziesz musiał szybko pozbyć się kilku zbędnych ciuchów...

Na pierwszy ogień idzie kurtka – w końcu w tej najcieplej. Uf, już trochę lepiej! Zaraz po niej pasowałoby zdjąć bluzę, jednak... czy na pewno jest Ci aż tak ciepło? Cóż, delikatne słońce to jeszcze nie powód, by od razu wskakiwać w krótki rękawek. Ale chyba nie masz wyjścia.

Rozpinana bluza – modna i wygodna!

Możesz mieć je natomiast kolejnym razem. Wtedy, kiedy założysz rozpinaną bluzę. Za ciepło? Rozpinasz. Za zimno? Zapinasz. To banalnie proste! Nie wymaga zdejmowania, zakładania, kombinowania. Po prostu nosisz i dostosowujesz odpowiednio do swoich potrzeb. Niezwykle wygodne i praktyczne rozwiązanie.

Rozpinaną bluzę najlepiej wykorzystasz na co dzień – podczas spacerów, wyjść na miasto, spotkań z przyjaciółmi. Do pracy i na uczelnię. Ale równie dobrze może Ci ona towarzyszyć podczas typowo sportowych zajęć. Takich jak bieganie, jazda na rowerze czy choćby piesza wycieczka. Nie za ciepło i nie za zimno. Zawsze optymalnie.

Oferujemy Ci wiele ciekawych rozwiązań. Nawet pozornie zwykła, rozpinana bluza, wcale nie musi być nudna i przeciętna. Mamy dla Ciebie bluzy zapinane na zamek, ale i te zapinane na guziki. Proponujemy niemal całą możliwą gamę kolorów – od stonowanych szarości, klasycznej czerni, poprzez niebieski, granat, aż po czerwień i pomarańcz. Pamiętaj, sportowa męska bluza może być nie tylko wygodna, ale i modna!

pixel